KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 12198473
nr 1219 8473
Robert Benson
(f. 1939), Storbritannien
Collage, Signerad 1980, Coca Cola, 29x29
Robert Benson, brittiskfödd konstnär och filmare född 1939, verksam i Sverige.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 november 2018
kl 20:27:07
25/11 22:00:03
Robert Benson
Läs mer om Robert Benson